Over Groen Graag

Misschien heb je wel eens een documentaire over duurzaamheid gekeken waarna je je vooral lamgeslagen voelde. Alsof wat jij doet toch niet genoeg is.

Die documentaires vind je op Groen Graag dus niet.

Groen Graag is een plek waar je documentaires vindt binnen verschillende thema’s, met één gezamenlijk doel: je helpen om duurzamer en bewuster te leven op een manier die leuk en haalbaar voelt.

Van wie leer je het liefst hoe je duurzaam kunt leven? Van mensen die het zelf ook doen.
En dat is precies wat je hier vindt.

Oprichter: Lisanne Moreau - Poelstra

Oprichter Groen Graag Lisanne Moreau

Duurzamer en bewuster leven hoeft niet ingewikkeld of duur te zijn. Daar ben ik heilig van overtuigd.

Met Groen Graag wilde ik een plek creëren waar inspiratie en actie samenkomen. Waar je kunt zien hoe anderen het aanpakken én waar je zelf nieuwe ideeën opdoet om mee aan de slag te gaan.

Op Groen Graag vind je voornamelijk korte documentaires van zo’n 15 tot 20 minuten. Documentaires die je niet met een zwaar gevoel achterlaten, maar juist met nieuwe inzichten, inspiratie en een gevoel van: dit kan ook anders.

Door alle samenwerkingen met makers, ondernemers en leden voelt Groen Graag voor mij allang niet meer als iets wat ik alleen doe, maar als iets wat we samen maken.

Je bent van harte welkom om het zelf te komen ervaren.

Trotse partner van

Logo armoedefonds
Logo Velt